Voor deze voorstelling zijn helaas geen tickets meer beschikbaar. Tip: ga naar Meester Kikker op vrijdag 20 oktober, ook in Den Haag!
Wauw! De prijswinnende familievoorstelling Sol bémol van Compagnie d’irque & fien kun je tijdens het jeugdfestival De Betovering beleven met live audiodescriptie. Ga mee op een muzikale reis vol uitdagingen en verrassingen. Met piano’s die uit de lucht komen vallen, prachtig spel en heel veel liefde en geluk.
Sol bémol is poëtisch, ontroerend en muzikaal theater met veel acrobatische toeren, balanceeracts en een vleugje illusionisme. Voor klein en groot, jong en minder jong, dromers en doeners. Een familievoorstelling zonder woorden, die je sprakeloos maakt.
Met hun unieke en frivole circustaal prikkelen d'irque & fien de kinderlijke ziel. Ze leggen hart en ziel in deze wonderschone voorstelling waarmee ze zelfs de prijs voor beste circusvoorstelling wonnen. In de herfstvakantie komen ze naar de Koninklijke Schouwburg om jouw hart te verwarmen. Voor een geluksgevoel dat nog dagen na tintelt.
"De laatste scène die op een bepaalde manier herinnert aan die van Chaplin's Modern Times, is grandioos. In de 7e hemel!" - L'humanité
"D’irque & Fien heeft het publiek naar haar droomwereld gebracht en de ziel van het kind met het hart geraakt." - Le Journal
Den Haag - Koninklijke Schouwburg
GEWEEST: vrijdag 13 oktober 2023
Deze voorstelling is uitverkocht.
Heb je vragen? Bel met het theater via 088 356 5 356 (di t/m vr 14:00 - 18:00 uur). Of mail naar service@hnt.nl