Voor deze bruisende en melancholische voorstelling slaat OPERA2DAY opnieuw de handen ineen met de Nederlandse Bachvereniging. In The Opera Circus een hommage aan de grootmeester van de dramatische muziek George Friedrich Händel en het spektakeltheater van zijn tijd. Furieuze en ontroerende aria’s wisselden elkaar af in zijn werk. Met kunst-en vliegwerk en snelle decorwisselingen werden bezoeker ook visueel betoverd. Gebruikmakend van deze oude theatertechnieken en hedendaags circus komt de magie van de barokopera nu opnieuw tot leven.
In de voorstelling zien we hoe twee goden zijn verwikkeld in eeuwenoude vetes. In een apocalyptisch landschap bestrijden ze elkaar vol vuur. Hun uitputtingsslag lijkt uitzichtloos, tot een circusgezelschap op doorreis bij hen strandt. Vanaf dat moment verandert alles. Onbevangen, frivool en vol vertrouwen brengt de jonge circus troupe de wereld weer in beweging. Kleur keert terug, liefde bloeit op. Een happy end ligt in het verschiet!
Als je tijdens jouw bezoek assistentie nodig hebt, dan helpt het theater jou graag. Neem hiervoor telefonisch of per mail contact op met het theater.
Den Haag - Koninklijke Schouwburg
vrijdag 6 maart 2026 om 20:00 uur
Let op: Vanwege de zomervakantie heeft de kassa van Het Nationale Theater andere openingstijden. In de periode van 21 juli tot 15 augustus is de kassa telefonisch niet bereikbaar. Het is wel mogelijk kaarten online of per mail te reserveren.
Boek tickets via de speciale link van het theater. Boek tickets.
Zit je liever ergens anders, geen probleem! Reserveer je tickets telefonisch via 088 3565356 (di t/m vr 14:00 - 18:00 uur). Vermeld er duidelijk bij dat je gebruik wilt maken van de audiodescriptie door de blindentolk en zoek samen met de kassa medewerker jouw favoriete plaats. De blindentolk is via de koptelefoon op alle plekken en rangen te horen.
Komt het Zien! is bij deze voorstellingen van The Opera Circus - Opera2Day: