Willy Wolf - La Contrebande

familiecircusicoon audiodescriptie

Deze voorstelling is onderdeel van Festival Circolo in Tilburg.

Collectief La Contrebande laat zich inspireren door het krankzinnige levensverhaal van stuntman en circusartiest Willy Wolf. Het resultaat? Een sensationele show met een levendig gevoel voor humor, duizelingwekkende trucs en vliegende motoren.

Gezelschap La Contrebande vertelt het verhaal van Willy Wolf. De Poolse Willy werkte als fabriekswerker in Frankrijk, maar was daarnaast ook stuntman, trapeze-artiest en wereldkampioen schoonspringen. Ansichtkaarten met zijn slogan werden over de wereld verkocht: "Buy the man who will die!” Op 27-jarige leeftijd poogt de geweldenaar een sprong van 53 meter van de veerbrug in Nantes, zonder succes. Een eeuw na zijn dood gebruikt collectief La Contrebande het verhaal van deze waaghals om de eigen grenzen te verkennen en te laten zien hoe absurd het is om jezelf in gevaar te brengen in ruil voor sensatie. Deze boodschap verpakken ze in een voorstelling barstens vol humor, spektakel en gevaar.

toegankelijkheid en corona

  • live audiodescriptie door een blindentolk
  • inleiding met beschrijvingen van de locatie, decor en attributen
  • er is een meet & feel indien de corona maatregelen dit veilig toelaten
  • blindengeleidehonden zijn van harte welkom
  • familievoorstelling voor iedereen vanaf 8 jaar
  • de voorstelling duurt ca 75 minuten

Zowel het festival en de productie als Komt het Zien! werken uiteraard veilig en volgens corona protocollen. Dit betekent onder andere dat de inleiding mogelijk wordt aangepast en dat we adviseren een eigen koptelefoon of oortjes mee te nemen.

Meer informatie over hoe je veilig naar Festival Circolo kunt...