Historie

Op 22 december 2014 was Griezelig Goed! van Wintercircus Arlette Hanson de allereerste voorstelling in Nederland met live audiodescriptie door blindentolken. Dat was het begin. Waar was Komt het Zien! daarna allemaal?

Voorstellingen met live audiodescriptie

My Fair Lady
Fiddler on the Roof
Hendrik Groen
Mooi weer vandaag
Harrie & Eva
De Reuzenperzik
Verfie
Chasse Patate
Opening Culturele Hoofdstad
Marathon, de musical
Hoe De Grote Mensen Weggingen...
Echte vrouwen joggen in regenpak
Die Another Day
Moord op de ZieZo-beurs
Anders
Klein Geluk Show
Koud Kunstje!
Griezelig Goed!
Sterke Staaltjes!
Fraaie Fratsen!
Elements of Freestyle
Jeugdcircus Tubantino
Finestra Aperta
Tipping Point
Mata Hari
Blind voor 1 dag
Mare
Juliet & Romeo
Gesualdo
Kunst & Kitsch
Reuzen
King Lear
Dorp Europa
Stormruiter
De Reuzen
Sprookjessprokkelaar
Dolfinarium
Alone @ Home
The Addams Family
Kerstcircus Haarlem 18/19
Voorstelling waarin hopelijk niets gebeurt
Soof de Musical
Tineke Schouten - Highlights
Het Groot Niet Te Vermijden
Karin Bloemen - Souvenirs
LEF
Het temmen van de feeks
Op hoop van zegen
All hands on deck
The Lion King
Single Camping
Ashtonia
(.....)
One of These Days
Het Nationale Lied
Robot
Twist
Amadeus
Sprookjeswonderland
Bert Visscher
't Schaep met de 5 Pooten
Raze om protters
Fuerza Bruta
Showponies 2
Hendrik Groen 2
Doornroosje
Piter Pan
Dave's Wintervariété 2019
Back to Oz
Kerstcircus Haarlem 19/20
Annie de Musical
Repelsteeltje en de blinde prinses
Othello
Herrie in de Keuken
Kennisdag 2021 - The Next Level
INC Festival
Passiespelen
Wild
Vergeten Dieren en Verloren Zaken
The Sound of Music
Ouwehands Dierenpark
Cirqulinair
Hans & Griet
L'âne et la carotte
8:Metamorphosis
Het Oog van de Storm
Diana & Zonen
Casablanca
The Mousetrap
Nuye
Harrie neemt de benen
Come from Away
Bruid Te Koop!
Plien & Bianca
Titanic de Musical
Tineke Schouten - Dubbel
Witch Hunt
100% Bartiméus Live
Dagboek van een Herdershond
Belle en het Beest
Strijd om de Kathedraal
Under Wetter
Loo
The Show Must Go On
A Tale of Two Cities
Corso Sint Jansklooster
2CV - Ente Gut Alles Gut
Hollands Hoop
Het Verdriet van de Zuiderzee

Theaters en locaties

Aalsmeer - Crown Theater
Almere - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere - Vis à Vis
Amersfoort - Flint
Amersfoort - Prodentfabriek
Amsterdam - DeLaMar Theater
Amsterdam - Pakhuis de Zwijger
Amsterdam - Theater Carré
Apeldoorn - Theater Orpheus
Arnhem - Stadstheater
Assen - De Nieuwe Kolk
Bussum - Spant!
Capelle ad IJssel - Isala Theater
Delft - Theater De Veste
Den Bosch - Artemis Studio
Den Bosch - Kaaihallen
Den Bosch - Theater ad Parade
Den Bosch - Verkadefabriek
Den Haag - Koninklijke Schouwburg
Den Haag - Theater aan het Spui
Deventer - Deventer Schouwburg
Drachten - De Lawei
Eindhoven - Parktheater
Enkhuizen - Sprookjeswonderland
Geel - CC De Werft
Groningen - De Loods
Groningen - Martiniplaza
Groningen - Stadsschouwburg
Haarlem - Stadsschouwburg
Hardenberg - Theater De Voorveghter
Harderwijk - Theater Harderwijk
Harderwijk - Dolfinarium
Heerenveen - Posthuis Theater
Heerlen - Theater Heerlen
Helmond - Speelhuis
Hoofddorp - Schouwburg De Meerse
Hoorn - Het Park
Kerkrade - Theater Kerkrade
Leeuwarden - Mannen van Staal
Leeuwarden - MeM
Leeuwarden - openlucht
Leeuwarden - Stadsschouwburg De Harmonie
Leusden - AFAS Theater
Maastricht - MECC
Nieuwegein - De Kom
Nijmegen - Stadsschouwburg
Oosterhout - Theater de Bussel
Oss - Theater de Lievekamp
Rhenen - Ouwehands Dierenpark
Roosendaal - Schouwburg De Kring
Rotterdam - Bibliotheektheater
Rotterdam - Luxor Theater
Rotterdam - Theater Rotterdam / Schouwburg
Scheveningen - Circustheater
Tegelen - Openluchttheater De Doolhof
Tilburg - Leijpark (festival Circolo)
Tilburg - Schouwburg
Utrecht - Stadsschouwburg
Veldhoven - Theater de Schalm
Vlaardingen - Stadsgehoorzaal
Zaanstad - Zaantheater
Zeist - Theater Figi
Zeist - tuin Slot Zeist
Zutphen - Hanzehof
Zwolle - De Spiegel

Producenten en gezelschappen

Wintercircus Arlette Hanson
Zuidelijk Toneel
Pretpakhuis
De Graaf & Cornelissen
Stage Entertainment
Theateralliantie
Bos Theaterproducties
Hummelinck Stuurman
Studio Orka
Theater Artemis
BonteHond
ISH Dance Collective
DefDef
Suver Nuver
Theaterfestival Boulevard
Festival Circolo
Matzer Theaterproducties
Schildtfest
Circus Sijm
CityProms
Boost producties
Blau Hynder
Special Arts
Ockham's Razor
Jeugdcircus Tubantino
Culturele Hoofdstad LF2018
Vis à Vis
Lost Dog - Ben Duke
De Warme Winkel
Nederlands Kamerkoor
Het Houten Huis
Royal de Luxe
Toneelgroep Maastricht
Tryater
Senf Theaterpartners
Efteling Theater
Kerstcircus Haarlem
Cook a Dream
Het Groot Niet Te Vermijden
STIP Producties
WirWar - Laura van Hal
Toneelschuurproducties
Tineke Schouten
Karin Bloemen
Scapino Ballet Rotterdam
Ashton Brothers
Tall Tales Company
Wunderbaum
Magic Circus
More producties
Bert Visscher
Het Nationale Theater
Brave New World
Duursma Groep
Theater Rotterdam
Gemeente Amsterdam
Mark Vijn Theaterproducties
More Theater Producties 
Van Hoorne Entertainment
Passiespelen Tegelen
Duda Paiva Company
Lucho Smit
Toneelmakerij
Nicole Beutler Projects
REP Entertainment
Medialane
Nederlandse Reisopera
Circusstad Festival
Compania de Circo Eia
NITE
Theatermakers
Zinzi & Evertjan
Spoffin
Corso Sint Jansklooster
Zummerbuhne
Orkater

fotocollage van inleiding bij verschillende voorstellingen