Christel de Laat

cabareticoon audiodescriptie

Voor het eerst met live audiodescriptie: Christel de Laat!

Kende da!? Ja, da kennen we zeker! Ook in haar vijfde voorstelling Kende da!? legt de Brabantse Christel de Laat weer haarscherp de vinger op alle pijnplekken van de moderne samenleving. Van piepkleine bikinibroekjes tot hoogst irritante telefoongesprekken met een veel te nieuwsgierige AI.

De ergernissen en bizarre verhalen stapelen zich in rap tempo op. Zonder taboes en boordevol zelfspot. En natuurlijk ook aandacht voor de positieve zaken des levens, haar nieuwe Japanse toilet bijvoorbeeld!

Kortom, Kende da!? is weer vintage De Laat!

Een foto van Christel die heel blij de camera in kijkt. De achtergrond is felroze met bloemen.

toegankelijkheid

  • live audiodescriptie door een blindentolk
  • meet & feel inleiding
  • audio-introductie online en op de Webbox beschikbaar vanaf ongeveer een week voor de voorstelling
  • blindengeleidehonden zijn welkom
Als je tijdens jouw bezoek assistentie nodig hebt, dan helpt het theater jou graag. Neem hiervoor telefonisch of per mail contact op met het theater.

waar en wanneer

Helmond - Het Speelhuis
donderdag 30 april 2026 om 20:15 uur

Deze voorstelling is online uitverkocht. Maar voor Komt het Zien! is een beperkt aantal plaatsen vrij gehouden. Bel of mail met het theater voor meer informatie over de beschikbaarheid van deze tickets. Vermeld er duidelijk bij dat iemand in jouw gezelschap een visuele beperking heeft en dat je tickets met audiodescriptie door de blindentolk wilt boeken. Let op: het aantal tickets is beperkt en vol is vol!

Theaterkassa: 0492 58 7000, of bespreekbureau@theaterspeelhuis.nl

Website van het theater. 

meer voorstellingen

Komt het Zien! is bij deze voorstellingen van Christel de Laat: